Mirė se vini te libri vizitor
Einträge: 4    |    Aufrufe: 3059

« Homepage    |    Eintragen » 
alex schrieb:

hey ! Wirklich klasse Seite, Weiter so.. Smilie

mfg, alex

05.11.2009 - 00:52 Uhr
HomepageE-Mail

muharremi schrieb:

jupershendes per zemer shist uroj te mira tegjithv per incijativen e mar Smilie

29.10.2008 - 22:46 Uhr
E-Mail

Jashar Berisha schrieb:

I nderuari Ahim!

Deshiroj tė pėrshendes duke tė uruar qdo tė mirė nė jetė. Njėherit tė uroj Pavarėsin e Kosovės, aspirat e pritur me shekuj. Shprehė rastin se pėrmes kėtij libri tė musafirėve tė faleminderoj pėr ndihmen qe ma ke bėr pėr tė krijuar njė faqe e deshmorit tė Kosovės sė Lirė Maxhun Berishės. Kjo faqe sado pėr ka pėrmbajtja modeste arrin qellimin e vetė pėr tė mos e harruar gjakun e rėnė pėr kėtė pavarėsi.
dhe Urime per ket faqen e re te Bayerisch-Kosovarische Gesellschaft e.V.


Tė fala
Jashar Berisha
www.maxhun.berisha.sehttp://www.maxhun.berisha.se Smilie Smilie

28.10.2008 - 23:33 Uhr
HomepageE-Mail

Achim Osmanaj schrieb:

http://www.Rinia-Online.net Se pari ju pershendes S T A T U T
I SHOQERISE KOSOVARO - BAVAREZE te ri dhe ju uroj sukses te gjithve antarve te Diaspores dhe te gjith Shqipetarve http://www.istogu.eu

27.10.2008 - 22:36 Uhr
HomepageE-Mail

 
Seiten:
- 1 -
Zurück  Weiter

Highspeed SSD Webspace bzw. Webhosting für Profis powered by Abonda.de
Hol Dir dein eigenes gratis Gästebuch!
Bitte aktiviere JavaScript!